Wymiana baterii Samsung S20

250,00 

Wymiana baterii w Samsung Galaxy S20

Usługa zawiera demontaż oraz montaż fabrycznie nowej baterii w telefonie komórkowym. Wykorzystywana jest najnowsza technologia, dzięki której podzespoły montowane są w fabryczny sposób. Cena zawiera wszystkie koszty związane z usługą – urządzenie początkowo zostaje zdemontowane, następuje wymiana baterii i sprzęt zostaje złożony pononownie. Z uwagi na lokalizację baterii, w przypadku modeli posiadających szklaną tylną obudowę – prawdopodobnie konieczna będzie również jej wymiana.

Dlaczego warto wymieniać baterię w telefonie?

Cykl życia baterii stopniowo skraca się wraz z każdym ładowaniem. Krótszy czas pracy baterii może powodować dyskomfort podczas użytkowania urządzenia, który jest doskonałym sygnałem do wymiany baterii zasilającej w smartfonie.

Warunki naprawy

Telefony naprawiane są na profesjonalnym sprzęcie. Przy pomocy separatora podciśnieniowego lub kriogenicznego w temperaturze -180°C szyba jest oddzielana od modułu wyświetlacza, następnie przy pomocy specjalistycznych plastrów Mitsubishi OCA laminowana jest nowa szyba do wyświetlacza w sposób identyczny jak fabryczny. Wszystko to wykonujemy w nowoczesnej komorze laminarnej ALPINA czego efektem jest produkt identyczny z oryginalnym. Zarówno dotyk jak i cała matryca pozostaje nie zmieniona wiec twój wyświetlacz będzie działał identycznie jak nowy. Warunkiem wykonania usługi jest w pełni sprawny wyświetlacz LCD oraz warstwa dotykowa. Naprawa polega na wymianie warstwy szyby w smartfonie. Dzięki tej metodzie wyświetlacz będzie reagował na dotyk oraz wyświetlał obraz dokładnie tak jak przed naprawą. Części montujemy w fabryczny sposób. W cenę naprawy wliczone są wszystkie koszty takie jak rozłożenie urządzenia, wymiana szyby wyświetlacza oraz ponowne złożenie urządzenia. W przypadku urządzeń ze szklaną tylną obudową może być konieczna jej wymiana jeśli jest uszkodzona/zbita. Jeśli tył nie jest uszkodzony lub zbity nie ma konieczności wymiany tego elementu.

Warunki gwarancji

  1. Gwarancja wynosi trzy miesiące w stanie jakim został telefon dostarczony po naprawie.
  2. Gwarancja obejmuje jedynie naprawiane albo wymieniane elementy.
  3. W przypadku naruszenia plomby gwarancyjnej, roszczenie gwarancyjne zostanie odrzucone automatycznie.
  4. Każde urządzenie przechodzi test podstawowych funkcji przed jak i po wykonaniu usługi.
  5. Każda przesyłka wychodząca z serwisu jest ubezpieczona oraz dobrze zapakowana, aby zapobiec uszkodzeniom w czasie transportu.
  6. Przesyłki wysyłane są firmą kurierską.
  7. Usterki przedmiotu naprawy ujawnione w okresie gwarancyjnym będą usuwane bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych, licząc od dnia dostarczenia towaru do siedziby firmy.

Czas naprawy

od 1 do 3 dni roboczych

Marka

Samsung

Typ naprawy

Model / seria

Samsung S20

SERWIS z dojazdem do KLIENTA

Świadczymy dla Was usługi serwisowe z dojazdem do klienta
na terenie całego Krakowa i okolic!

Po każdym serwisie dezynfekujemy telefon sterylizatorem UV.

Zadzwoń do nas i zapytaj o bezpłatna wycenę i odbiór urządzenia

Scroll to Top