Naprawa USB iPhone 11 Pro Max

650,00 

Naprawa wejścia USB w Apple iPhone 11 Pro Max

Naprawa  polega na demontażu starego złącza oraz montażu nowego złącza ładowania w telefonie. Serwis odbywa się wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części, montowanych w fabryczny sposób. W cenę naprawy wliczone są wszystkie koszty, w tym rozłożenie urządzenia, nowe złącze USB, wymiana oraz ponowne złożenie urządzenia.

Problem z ładowaniem iPhone 11 Pro nie zawsze jest winą uszkodzonego złącza ładowania. W przypadku urządzeń ze szklaną tylną obudową może być konieczna jej wymiana jeśli jest uszkodzona/zbita. Jeśli tył telefonu nie jest uszkodzony lub zbity nie ma konieczności wymiany tego elementu.

Najczęstszym objawem uszkodzonego portu USB w telefonach iPhone 11 Pro jest przerywanie ładowania urządzenia gdy ruszamy kablem podłączonym do urządzenia lub też samoczynnego przerywania ładowania lub jego braku. O uszkodzonym złączu może także świadczyć brak komunikacji z komputerem lub innym urządzeniem peryferyjnym

Warunki naprawy

Telefony naprawiane są na profesjonalnym sprzęcie. Przy pomocy separatora podciśnieniowego lub kriogenicznego w temperaturze -180°C szyba jest oddzielana od modułu wyświetlacza, następnie przy pomocy specjalistycznych plastrów Mitsubishi OCA laminowana jest nowa szyba do wyświetlacza w sposób identyczny jak fabryczny.

Wszystko to wykonujemy w nowoczesnej komorze laminarnej ALPINA czego efektem jest produkt identyczny z oryginalnym. Zarówno dotyk jak i cała matryca pozostaje nie zmieniona wiec twój wyświetlacz będzie działał identycznie jak nowy.

Warunkiem wykonania usługi jest w pełni sprawny wyświetlacz LCD oraz warstwa dotykowa. Naprawa polega na wymianie warstwy szyby w smartfonie. Dzięki tej metodzie wyświetlacz będzie reagował na dotyk oraz wyświetlał obraz dokładnie tak jak przed naprawą.

Części montujemy w fabryczny sposób. W cenę naprawy wliczone są wszystkie koszty takie jak rozłożenie urządzenia, wymiana szyby wyświetlacza oraz ponowne złożenie urządzenia. W przypadku urządzeń ze szklaną tylną obudową może być konieczna jej wymiana jeśli jest uszkodzona/zbita. Jeśli tył nie jest uszkodzony lub zbity nie ma konieczności wymiany tego elementu.

Warunki gwarancji

  1. Gwarancja wynosi trzy miesiące w stanie jakim został telefon dostarczony po naprawie.
  2. Gwarancja obejmuje jedynie naprawiane albo wymieniane elementy.
  3. W przypadku naruszenia plomby gwarancyjnej, roszczenie gwarancyjne zostanie odrzucone automatycznie.
  4. Każde urządzenie przechodzi test podstawowych funkcji przed jak i po wykonaniu usługi.
  5. Każda przesyłka wychodząca z serwisu jest ubezpieczona oraz dobrze zapakowana, aby zapobiec uszkodzeniom w czasie transportu.
  6. Przesyłki wysyłane są firmą kurierską.
  7. Usterki przedmiotu naprawy ujawnione w okresie gwarancyjnym będą usuwane bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych, licząc od dnia dostarczenia towaru do siedziby firmy.

Czas naprawy

od 1 do 3 dni roboczych

Marka

Apple

Typ naprawy

Model / seria

Apple iPhone 11 Pro Max

SERWIS z dojazdem do KLIENTA

Świadczymy dla Was usługi serwisowe z dojazdem do klienta
na terenie całego Krakowa i okolic!

Po każdym serwisie dezynfekujemy telefon sterylizatorem UV.

Zadzwoń do nas i zapytaj o bezpłatna wycenę i odbiór urządzenia

Scroll to Top