Szkło hartowane czy folia – czym różnią się metody ochrony ekranu w telefonie?

Kupując nowego smartfona często chcemy o niego jak najlepiej zadbać. Nabywamy ochronne etui wykonane z silikonu, a na ekran naklejamy szkło ochronne, bądź folię. Co jednak lepiej wybrać? Czy do zabezpieczenia wyświetlacza wystarczy zwykła folia ochronna, czy może jednak lepiej zainwestować w porządne szkło? I czym tak w zasadzie one się różnią?

Szkło hartowane a folia ochronna - różnice

Budowa ekranu smartfona – jak zbudowany jest ekran dotykowy?

Choć stare telefony komórkowe z wciskanymi klawiszami mogą wzbudzać sentymenty, nieliczni chcieliby zastąpić nimi swoje smartfony. Bez wątpienia ekrany dotykowe są bardzo wygodne i funkcjonalne. Przy ich pomocy łatwo możemy uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, którymi możemy sterować za pomocą palca lub specjalnego rysika. Czy zastanawiali się jednak Państwo kiedykolwiek, jak to się dzieje, że …

Budowa ekranu smartfona – jak zbudowany jest ekran dotykowy? Read More »

Budowa ekranu smartfona

Wybór zabezpieczenia ekranu smartfona.

Smartfon dla wielu osób jest nieodłącznym elementem życia, pracy, kontaktów międzyludzkich. To niewielkie urządzenie, niejednokrotnie warte nawet kilka tysięcy złotych bywa narażone na uszkodzenia. Jak prawidłowo można zabezpieczyć ekran smartfona, by móc go użytkować przez długi czas? Co należy wziąć pod uwagę, dokonując wyboru zabezpieczenie ekranu? A może lepiej wykupić ubezpieczenie chroniące ekran?

Zabezpieczenie ekranu smartfona

Jakie są najczęstsze usterki w smartfonach?

Smartfony są obecne w życiu niemal każdego człowieka. Na rynek trafiają smartfony coraz bardziej zaawansowane pod względem technologicznym. Jednak wraz ze wzrostem zaawansowania i lepszymi parametrami technicznymi wzrasta jednocześnie liczba awarii, które mogą się zdarzać coraz częściej. Warto zatem wiedzieć jakie są najczęstsze przyczyny awarii oraz jak sobie z nimi skutecznie radzić.

Każde zamówienie relizujemy wysyłkowo

Pracujemy od 09:00 do 16:00

X
Przewiń do góry